Druga rocznica śmierci śp. Szczepana Sikonia
środa, 19 września 2018 13:16

Rocznica śmierci św. Szczepana Sikonia Czas biegnie nieubłaganie. Końca dobiega już drugi rok, kiedy to odszedł śp. Szczepan Sikoń – pomysłodawca i twórca strony www.parafiamogilno.pl.

Był człowiekiem orkiestrą, zajmującym się wieloma różnymi sprawami. Strażak, patriota, urzędnik, społecznik, altruista i wielki filantrop. Gotowy nieść pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują. Ale przede wszystkim ukochany mąż, ojciec, syn i nasz wielki przyjaciel.

 

Dla niektórych dwa lata to krótko, dla innych to miesiące wielkiego braku. Każdy pamięta uśmiech Szczepana, jego żart, ale i jego powagę i co najważniejsze jego serce, które wkładał we wszystko, co robił. Wierzę, że każdy chce go pamiętać, jako spokojnego i opanowanego stoika, który wszędzie tam, gdzie się pojawiał wprowadzał dobrą atmosferę. Młodego, uśmiechniętego, z mnóstwem ciekawych pomysłów i planów.

 


Wszyscy, którzy zechcą przypomnieć sobie takiego właśnie Szczepana, którzy zechcą pomodlić się za jego duszę, będą mieli ku temu okazję w piątek 21 września 2018 roku w kościele parafialnym p.w. św. Kingi w Wojnarowej, o godzinie 18.00, gdzie zostanie odprawiona w jego intencji msza święta w drugą rocznicę śmierci.


W intencji Szczepana zostanie również odprawiona msza święta od rodziców 23 września 2018 roku, o godzinie 16.00 w kościele p.w. św. Marcina w Mogilnie oraz 26 września 2018 roku , o godzinie 17.00 w kościele parafialnym p.w. św. Kingi w Wojnarowej od Wójta i Pracowników UG Korzenna.

 

Created by Szczepan Sikoń