Jak Ksiądz Proboszcz błogosławi to musi się dobrze dziać ZDJĘCIA
środa, 10 lutego 2016 14:47

OSP dziękuje Księdzu Proboszczowi

W corocznym spotkaniu sprawozdawczym jednostki OSP Mogilno wziął udział ks. proboszcz Emil Myszkowski. Rodzina strażacka dziękowała mu za pamięć i modlitwę, a ksiądz proboszcz gratulował sprawności bojowej naszych strażaków.

 

 

 

 

- Jak Ksiądz Proboszcz błogosławi to musi się dobrze dziać! Dziękuję Księdzu Proboszczowi za obecność, modlitwę, sprawowane w intencji strażaków msze święte. Ksiądz Emil zawsze o nas pamięta - dziękował wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron.

 

Gratuluję waszej sprawności bojowej, bo o waszych wyjazdach to ja najczęściej słyszę! I widzę ile was przybiega do remizy. Nie wszyscy się do wozu zmieszczą, bo tak was dużo, to prywatnymi samochodami za strażą jadą na miejsce zdarzenia. Cieszy mnie takie wielkie zaangażowanie, wasza aktywność i poświęceniechwalił ks. Emil Myszkowski. Dziękuję że biorąc udział w kościelnych uroczystościach jesteście wzorem i przykładem dla innych – mówił z radością ksiądz Proboszcz.

 

 


Relacja i więcej zdjęć ze spotkania OSP Mogilno TUTAJ

 

 

Jadwiga Jelińska (Reda)
fot. JJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń