Bóg w wielkim mieście – ZDJĘCIA od naszych pielgrzymów
środa, 27 lipca 2016 08:34

Bóg w wielkim mieście

 

Masa ludzi ! Różnych narodowości! Piękne świadectwo wiary. Radość i wzajemny szacunek – tak w skrócie uczestnicy ŚDM z Parafii Mogilno opisują atmosferę panującą nie tylko na Krakowskich Błoniach ale i samym Krakowie.

 

 

 

Dwunastka uczestników z Parafii Mogilno nocuje w Cikowicach k. Bochni. U życzliwych i bardzo gościnnych gospodarzy zakwaterowali się w poniedziałek. Spotkanie rozpoczęli od wspólnej modlitwy w tamtejszym kościele. W całej Parafii Cikowice nocuje ponad 600 młodych z Sądecczyzny.

 

Pierwszy dzień ŚDM rozpoczął się dość spokojnie. Po obiedzie grupa udała się na uroczystości inaugurujące. Była to Msza św. pod przewodnictwem kard. Stanisława Dziwisza na krakowskich Błoniach. Brało w niej udział kilkaset tysięcy wiernych. Pielgrzymi w specjalnym przemarszu przynieśli pod ołtarz krzyż oraz ikonę, które są symbolami ŚDM.

 

 


Pielgrzymi z Parafii Mogilno o ŚDM:

http://www.parafiamogilno.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=696:nasi-w-centrum-wiata-modzie-z-mogilna-zainauguruje-dm-&catid=18:dm&Itemid=33

Sylwetki uczestników z Parafii Mogilno publikowaliśmy TUTAJ

Zdjęcia w GALERII

 

 

Fot. archiwum uczestników

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń