ŚDM
Przypadek to imię Boga – świadectwo Agaty ZDJĘCIA
poniedziałek, 05 września 2016 16:35

Miało mnie tam nie być

Agata Bugara z Koniuszowej nie planowała uczestnictwa w ŚDM. Żeby zobaczyć Pana Boga trzeba się rozglądać, Chrystus kocha najmocniej jak to tylko możliwe i ma lepszy niż my, pomysł na nasze życie – to słowa dziewiętnastolatki. Przeczytajcie jaki wpływ na Agatę miało spotkanie z papieżem Franciszkiem.

Więcej…
 
Marzyłam o znalezieniu drugiej połówki – świadectwo Julii
poniedziałek, 29 sierpnia 2016 17:51

Czekamy na ŚDM

Erotyka, podejrzane znajomości i rozwiązłe życie. Julia już z tym skończyła. Pomogła szczera spowiedź w Krakowie, motywujące słowa papieża Franciszka i wiara milionów uczestników ŚDM.

Więcej…
 
Mówili, że kochają mnie, piękną Polskę i pierogi! – świadectwo wolontariuszki ŚDM
poniedziałek, 22 sierpnia 2016 15:53

Fajnie być wolontariuszem!

Rozpoczynamy cykl publikacji świadectw uczestników Światowych Dni Młodzieży. W każdy poniedziałek będziemy publikować szczere wyznania tych, którzy po spotkaniu z papieżem Franciszkiem zaczynają nowe życie. Na początek Patrycja Janiszewska z Koniuszowej opowiada o uśmiechu papieża, przyjaźni z obcokrajowcami, obowiązkach wolontariusza i imprezie na Błoniach.

Więcej…
 
Międzynarodowo na mogilskim wzgórzu ZDJĘCIA
niedziela, 31 lipca 2016 11:59

Międzynarodowo w Mogilnie

Światowe Dni Młodzieży odbywają się w Krakowie, ale zagraniczni pielgrzymi odwiedzili również Mogilno. Nasza Wspólnota parafialna cieszyła się obecnością znamienitego gościa – biskupa Rozario Gervasa z diecezji Rajshahi w Bangladeszu.

Więcej…
 
Bóg w wielkim mieście – ZDJĘCIA od naszych pielgrzymów
środa, 27 lipca 2016 08:34

Bóg w wielkim mieście

 

Masa ludzi ! Różnych narodowości! Piękne świadectwo wiary. Radość i wzajemny szacunek – tak w skrócie uczestnicy ŚDM z Parafii Mogilno opisują atmosferę panującą nie tylko na Krakowskich Błoniach ale i samym Krakowie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4

Created by Szczepan Sikoń