ŚDM
Nasi w centrum świata – młodzież z Mogilna zainauguruje ŚDM ZDJĘCIA
wtorek, 26 lipca 2016 16:22

Błogosławieni Miłosierni !

Kraków jest dzisiaj centrum świata. Rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży. Wśród 1,5 spodziewanych pielgrzymów z 187 krajów będzie 12 osób z Parafii Mogilno. Pytamy ich o motywację i powody, obawy oraz oczekiwania.

Więcej…
 
Para Prezydencka zaprasza na ŚDM - FILM
poniedziałek, 25 lipca 2016 15:51

Pielgrzymka DSM

Na Światowe Dni Młodzieży i spotkanie z papieżem Franciszkiem w Krakowie zaprasza Para Prezydencka. W sieci zamieszczono trzy filmiki zachęcające do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Występują w nich Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

Więcej…
 
Oni reprezentują nas na ŚDM – sylwetki uczestników z Parafii Mogilno
niedziela, 24 lipca 2016 07:38

Poznaj uczestników ŚDM

Pełni wiary, otwarci na międzynarodowych pielgrzymów, ciekawi papieża Franciszka z chrześcijańskim entuzjazmem jadą do Krakowa na festiwal młodości, radości i modlitwy. Z Parafii Mogilno w ŚDM wezmą udział strażacy ochotnicy, piłkarz, kościelny, uczennice, studentki, maturzystka i ksiądz. Na czym polega ich wyjątkowość? Odrywamy tajemnice publikując sylwetki naszych reprezentantów.

Więcej…
 
Festiwal Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej z Francuzami w Korzennej
piątek, 22 lipca 2016 12:22

Festiwal

38 pielgrzymów z Francji przyjechało wczoraj (21 lipca) do parafii w Korzennej. Pobyt zwieńczy Festiwal „Trzy Kolory” w amfiteatrze. Zaproszeni są wszyscy! Zatem Parafian z Mogilna nie może tam zabraknąć.

Więcej…
 
ŚDM w Nowym Sączu – Dni w Diecezjach trwają!
wtorek, 12 lipca 2016 23:46

Spotkajmy się w Nowym Sączu

Mimo, że Światowe Dni Młodzieży odbywają się Krakowie, zagraniczni pielgrzymi odwiedzą również Sądecczyznę w trakcie Tygodnia Misyjnego. Do Nowego Sącza zaproszeni są wszyscy! Młodzież i starsi będą dzielić się świadectwem naszej wiary, kultury i gościnności.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 2 z 4

Created by Szczepan Sikoń