Ochotnicza Straż Pożarna w Mogilnie
Miłość w Orkiestrze – tutaj poznali się przyszli małżonkowie, a nabór trwa
poniedziałek, 05 lutego 2018 17:04

Dołącz do Orkiestry

Jolę i Adama połączyła miłość – do muzyki! Jolę zachęcił szwagier, więc zapisała się do Orkiestry Dętej OSP Mogilno razem z nim i dwoma siostrami, a Adam znalazł się tam za namową wójta Gminy Korzenna. Oboje grają w Orkiestrze od kilku lat, a tylko w duecie będą współgrać przez całe życie, bo za kilka miesięcy ich ślub. Ty też możesz dołączyć do szczęśliwców, bo orkiestra ogłosiła nabór na nowych członków. Doświadczenie i wiek nie grają jednak roli. Nie trzeba mieć nawet własnego instrumentu. Wystarczą chęci, sumienność i trochę wolnego czasu na próby i występy, podczas których można poznać nawet swoją przyszłą żonę czy męża.

Więcej…
 
Strażak, który jeździ na sankach. Głosuj na Maćka!
piątek, 12 stycznia 2018 07:37

Nasz sportowiec w plebiscycie

Maciej Kiełbasa z Koniuszowej, strażak OSP Mogilno, ma szanse zostać Najpopularniejszym Sportowcem Sądecczyzny 2017 roku. Właśnie rozpoczął się plebiscyt organizowany przez Stowarzyszenie dla Miasta. To już czwarta nominacja niezwykle utalentowanego saneczkarza.

Więcej…
 
Kup kalendarz, bo strażacy 365 dni w roku są gotowi by pomóc Tobie
piątek, 15 grudnia 2017 08:43

Kalendarze OSP Mogilno

Kalendarze Strażackie to tradycja pielęgnowana przez druhów OSP Mogilno od lat. Już w najbliższą sobotę 16 grudnia zobaczymy ich maszerujących w mundurach po okolicznych miejscowościach. Kupując od nich kalendarz, wspieramy działalność naszych strażaków, którzy przez 365 dni w roku są gotowi by pomagać nam.

Więcej…
 
Dumni z noszenia munduru – wywiad ze Śp. Szczepanem Sikoniem oraz Dawidem Ogorzałkiem
czwartek, 04 maja 2017 18:23

Oddani ochoniczej służbie

Dzisiaj, w Święto Strażaka publikujemy ostatni wywiad jaki udzielił Śp. druh Szczepan Sikoń - oddany służbie strażak ochotnik, wieloletni prezes OSP Mogilno. W rozmowie brał udział także obecny Prezes OSP – dh Dawid Ogorzałek, wówczas dziewiętnastoletni Opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Rozmawialiśmy trzy lata temu, wywiad był autoryzowany ale nigdy nie został opublikowany.

Więcej…
 
Głosuj na OSP Mogilno i druha Adama Filipa
niedziela, 30 kwietnia 2017 07:53

Głosuj na OSP Mogilno i dh Adama Filipa

Trwa wielki plebiscyt strażacki. Zarząd OSP Mogilno zachęca do udziału w plebiscycie Gazety Krakowskiej i oddania głosu na Jednostkę OSP oraz kolegę druha Adama Filipa – Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Created by Szczepan Sikoń