Gmina Korzenna
Sołtysi uczynili cuda… Ze zboża! ZDJĘCIA
czwartek, 31 sierpnia 2017 16:39

Cuda ze zboża Chociaż dożynkowe wieńce wykonali już po raz jedenasty, głowę mają wciąż pełną pomysłów na kolejne wizualizacje. Przygotowanie wieńca to nie godziny, ale tygodnie misternej pracy i zaangażowanie rodziny. Pytamy pana Mieczysława Górkę, panią Teresę Filipowicz oraz państwa Annę i Zbigniewa Sobczyków o ich źródło inspiracji, sposoby na wyplatanie oraz ideologię, jaka towarzyszy im przy tworzeniu cudów z ziaren i kłosów zbóż.

Więcej…
 
Dożynki Korzeńskie – komentują mieszkańcy i goście
poniedziałek, 28 sierpnia 2017 16:07

Dożynki Korzeńskie - opinie

Jarosław, Joanna, Małgorzata, Anna i Dominika – na Dożynkach Korzeńskich starają się być co roku, bo do Święta Plonów podchodzą z wielką estymą. Wczoraj (27 sierpnia) kosztowali chleba, którym częstował wójt Leszek Skowron, tańczyli na scenie i pod sceną, śpiewali z gwiazdą wieczoru, a na korowód wozów i sztuczne ognie, nie mogli się napatrzeć…

Więcej…
 
Takiej promocji jeszcze u nas nie było ZDJĘCIA
piątek, 18 sierpnia 2017 22:42

Spójrz na bilbord

Nowość na wiosce! A właściwie na kilku, bo w sześciu miejscowościach na terenie Gminy Korzenna pojawiły się dzisiaj (18 sierpnia) wielkie bilbordy informujące o Dożynkach. Tegoroczne gminne święto plonów promuje zespół Blue Café.

Więcej…
 
W Gminie Korzenna dopłacą do Twoich oszczędności
wtorek, 25 lipca 2017 20:07

Dopłacą do oszczędności

Inwestycja w odnawialne źródła energii się opłaca, bo pozwala zaoszczędzić pieniądze, uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii i dbać jednocześnie o środowisko naturalne. Jeśli złoży się deklarację w Urzędzie Gminy Korzenna, można uzyskać znaczne dofinansowanie np. na kolektory słoneczne czy fotowoltaikę.

Więcej…
 
Przegląd prasy lokalnej - w Echo Korzennej czytamy…
niedziela, 30 kwietnia 2017 10:24

Przegląd lokalnej prasy

Miliony dla Gminy Korzenna  - ile i na co? Które drogi doczekają się remontu? Jaki tytuł otrzymał włodarz gminy Leszek Skowron? Wybraliśmy dla Was najważniejsze tematy ostatniego numeru Echa Korzennej (marzec-kwiecień).

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Created by Szczepan Sikoń